Zprávy

December 1, 2021

Konvenční Pai Gow Poker vs. Poker Pai Gow lícem nahoru

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Jak název napovídá, Face Up Pai Gow Poker je a variace pai gow pokeru ve kterém je list dealera kompletně zobrazen. Možná se ptáte: "V čem je háček?" S počáteční kombinací s vysokým esem pro dealera je kombinace automaticky push.Vždy existuje vedlejší sázka, která chrání před takovou možností.

Konvenční Pai Gow Poker vs. Poker Pai Gow lícem nahoru

I když jsou obě hry velmi podobné, existuje několik zajímavých rozdílů, které je třeba poznamenat. Ve hře lícem nahoru jsou karty dealera rozdány lícem nahoru. Nechybí ani 5% provize ve verzi Face Up Pai Gow. Navíc, dealer ace-high pai gow je automatický push a není zde žádný prostor pro hráčské bankovnictví.

Pravidla

Je v pořádku, pokud chcete vědět, jak se Face Up Pai Gow poker liší od tradičního pai gow pokeru. Face Up Pai Gow Poker se řídí níže uvedenými pravidly:

 1. Používá se jeden balíček 53 karet, včetně 52 běžných karet a jednoho žolíka.
 2. Žolík se naopak trochu vymyká kontrole. S touto kartou lze vytvořit eso, postupku, postupku, postupku nebo královský postup.
 3. Existuje jedna neočekávaná výjimka ze standardních pravidel pokerového hodnocení: postupka A2345 (často známá jako "kolo") je na druhém nejvyšším místě. Navzdory skutečnosti, že některá zařízení toto směšné omezení opustila, většina tak učinila.
 4. Hra začíná, když hráč vsadí. Kromě toho má hráč v tuto chvíli možnost umístit push sázku na Ace High, pokud se tak rozhodne.
 5. Dealer rozdá sedm karet jak hráči, tak dealerovi.
 6. Hráči nemají žádný způsob, jak uhradit své výhry.
 7. V tomto okamžiku se veřejnosti zobrazí karty dealera lícem nahoru. Podle pravidel „house way“ pak dealer vytvoří 5-ti karetní High Hand a 2-card Low Hand podle „house way“ pravidel. High Hand musí mít vyšší pokerovou hodnotu než Low Hand.
 8. Pokud je nejsilnější pětikaretní kombinace dealera eso vysoké, hra končí pushem bez ohledu na karty v držení hráčů. Říká se tomu "ace-high pai gow".
 9. Hráč bude mít pět vysokých karet a dvě nízké karty. Stejně jako dealerova kombinace, i vysoká kombinace musí mít vyšší pokerové hodnocení než nízká kombinace.
 10. Standardní pokerové hodnocení platí pro kombinaci pěti karet. Pár nebo žádný pár je jedinou možnou pokerovou kombinací ve hře se dvěma kartami a poté se hodnota každé karty určí tak, že se nejprve podíváte na hodnotu karty s nejvyšším hodnocením.
 11. Poté, co sázkař nastaví svou kombinaci, budou porovnány vysoké a nízké kombinace hráče a dealera. Vítězem je vždy ten, kdo má nejlepší pokerovou kombinaci. Pokud mají obě kombinace stejnou hodnotu, jako jsou esa a králové, rozdávající nerozhodne.
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot
2024-05-16

A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot

Zprávy