Zprávy

September 15, 2021

Jak vyvážit strategii dvou párů v Pai Gow

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Zvládnutí fungující strategie je v každé hře velmi důležité. Strategie dvou párů je velmi běžný mezi hráči Pai Gow. V této recenzi se budeme ptát na možné způsoby, jak vyvážit sílu v této strategii.

Jak vyvážit strategii dvou párů v Pai Gow

Uspět v Pai Gow Pokeru, musíte mít mentální kapacitu na to, abyste vyrovnali sílu mezi dvěma handami, které se vám budou věnovat. Jedna je označena jako nízká, zatímco druhá je označena jako vysoká. Dosažení rovnováhy je snadné pro většinu možných hand, které můžete rozdat.

Dosažení rovnováhy sil při hraní dvou párů však dává zabrat jak nováčkům, tak zkušeným hráčům. Níže uvedené části obsahují analýzu výsledné rovnováhy sil pro dva páry rukou. Kromě toho existují tipy, které vám pomohou udržet rovnováhu a hrát karty ve svůj prospěch. Dodržováním tipů můžete maximalizovat výhry v Pai Gow Poker.

Výzva pro hráče se dvěma páry rukou

Když máte dva páry, musíte se rozhodnout, jak budete hrát, abyste udrželi rovnováhu. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je zachovat nižší hodnotu ve vysokém páru. Případně jej můžete ponechat v nízkém páru. Ať už se rozhodnete hrát jakýmkoli způsobem, cílem je udržet rovnováhu sil.

Možné způsoby udržení moci

Vezměte si scénář, kdy jste obdrželi relativně vysokou kartu, když potřebujete vložit nízkou kombinaci. Rozumnou hrou by bylo udržet oba páry na výši. Tímto způsobem udržíte rovnováhu sil ve svůj prospěch. Dalším manévrem, který by fungoval perfektně, by bylo rozdělení dvojic.

Sledování vašich her pomocí bodovacího systému

Mnoho hráčů důvěřovalo bodovacím systémům k určení nejlepších her v každé fázi Pai Gow. Důvodem, proč se dnes používají skórovací systémy, je to, že fungují. V praxi bodovací systém vyžaduje, abyste přidali každý přírůstek ke dvěma párům.

Pro ilustraci si představte fázi, kdy vám je rozdán pár obsahující jacka a pětku. Jediné, co musíte udělat, je sečíst hodnotu dvou karet. V tomto případě 11 (pro Jacka) a 5. Sečtením, dvojka vám dá 16. Když to budete vědět, budete vědět, jak hrát ve svůj prospěch.

Scénáře, kde by měly být dvojice rozlity

Odborníci doporučují rozdělit dvojice kdykoliv, kdy se součet hodnoty karet ve vaší ruce rovná 17. V takovém případě jsou jednotlivé dvojice dostatečně silné, aby udržely rovnováhu sil

Když mají vaše karty celkovou hodnotu mezi 12 a 16, rozhodnutí o rozdělení je volitelné. Výjimka z tohoto pravidla nastává, když máte kartu esa, kterou můžete zadat v nízké kombinaci. V takovém případě byste měli mít páry spojené ve vysoké kombinaci

Dělení párů platí také v případě, že máte karty v celkové hodnotě 7 až 11. Pokud můžete umístit vysoké eso nebo vysokého krále na nízkou, je lepší se rozdělování párů vyvarovat.

Občas se můžete ocitnout s kartami v celkovém počtu 6 nebo méně. Nejlepší hra je rozdělit se, pokud nemáte Ace-high, Queen-High nebo King-high, abyste mohli sklouznout do low.

Závěrečná slova

Pai Gow Poker je zábavná hra, která by vás neměla vyděsit. Díky výše popsaným hrám si nyní můžete sednout ke stolu s ostatními hráči a vytěžit ze dvou párů to nejlepší. Mějte na paměti, že hra má více pravidel, která byste měli znát, než začnete hrát.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot
2024-05-16

A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot

Zprávy