Jak hrát

November 10, 2021

Základy hry Face Up Pai Gow Poker

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter


 Hra Face Up Pai Gow Poker staví hráče proti krupiérovi v napínavé soutěži typu head-to-head. V této hře mohou hráči vidět handu dealera, než udělají tah svým vlastním. S vašimi karetními hrami Pai Gow Poker Vegas můžete uzavírat volitelné sázky na progresivní hráče, bonusy za štěstí, bonusy ze závisti a esa.

Základy hry Face Up Pai Gow Poker

Pai Gow v online kasinech je oblíbená hra, proto vám poskytneme všechny podrobnosti o základech obličeje nahoru v Pai Gow. níže:

Každý hráč, včetně dealera obdrží sedm karet v této variaci Pai Gow. V této hře se používá standardní balíček 52 karet plus jeden žolík.

Joker se v této hře používá třemi způsoby:

  • K dokončení postupky
  • Pro dokončení Flush
  • Jako eso

O tom, komu bude rozdána první handa, se rozhodne, když dealer spustí generátor náhodných čísel (RNG). Dealer počítá od sebe, který je vždy jedničkou, jde proti směru hodinových ručiček.

V souladu s domácími pravidly krupiér nejprve nastaví jejich kombinaci, než dá pokyn ostatním hráčům, aby udělali totéž.

Účastníkům jsou rozdány dvě kombinace po sedmi kartách. Sedm karet obsahuje vysoké a nízké kombinace následovně:

  • Pět karet = vysoká kombinace
  • Dvě karty = nízká kombinace

Jakmile jsou obě ruce vyrobeny, měly by být položeny lícem dolů, jak je znázorněno na rozvržení.

Jak vyhrát lícem nahoru Pai Gow

Vaše vysoké i nízké kombinace by měly mít vyšší skóre než dealer, abyste vyhráli svou sázku. Vyžaduje se tradiční pokerová zkušenost; pokud však již víte, jak hrát, bude pro vás tato hra hračkou.

Pokud má vysoká kombinace pět karet, nízká kombinace může mít pouze dvě karty a musí to být kombinace s nižším hodnocením než vysoká. To je důležité, aby byla kombinace považována za „faul“ a sázka bude ztracena.

Protože dům má vždy vysokou kombinaci, musíte dům porazit, abyste vyhráli svou sázku. Jak nízké, tak vysoké kombinace musí buď vyhrát, nebo prohrát, aby si peníze mohly vyměnit ruce. Chcete-li provést sázku, "push" znamená, že žádná ze stran nevyhraje ani neprohraje peníze. Pokud mají vysoké a nízké kombinace stejné hodnocení, ale jsou nerozhodné, sázku vyhrává dům.

Fortune Bonus

Abyste vyhráli tuto sázku, musí vaše nejlepší kombinace sedmi karet odpovídat jedné z odměn ve výplatní tabulce. Zde dealer umístí vedle vašeho vkladu tlačítko „závist“, pokud vsadíte alespoň 5 $ na bonus Fortune. Pokud to uděláte, získáte bonus závisti. Pro kurzy se podívejte na výplatní tabulku hry.

Závist bonus

Po skončení kola dealer vyplatí všechny závistivé bonusy. Všichni hráči s tlačítky závisti vyhrají, pokud alespoň jeden z nich obdrží kvalifikační handu Envy Bonus. Handa dealera a vaše vlastní handa nemohou být předmětem Envy Bonusu ve stejném kole. Výplaty jsou uvedeny na výplatní tabulce.

Ace-High

Pokud dealer rozdá Ace-High Pai Gow (hand s esem a bez párování nebo vyšší), všechny primární sázky hostů budou automaticky posunuty do dalšího kola.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
The House Edge Showdown: Face Up Pai Gow Poker vs. Tradiční Pai Gow Poker
2024-04-17

The House Edge Showdown: Face Up Pai Gow Poker vs. Tradiční Pai Gow Poker

Zprávy