Pravidla

October 6, 2021

Jak hrát a vyhrávat ve Fortune Pai Gow

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Mnoho variací původní pokerová hra Pai Gow existuje. Fortune Pai Gow je v Americe zdaleka nejoblíbenější variací. Hra byla vyvinuta v roce 2016 společností High 5 Games a obsahovala aspekty tradiční hry spolu s novou vedlejší sázkou, která zvyšuje maximální potenciální výhry na x8000 vaší sázky.

Jak hrát a vyhrávat ve Fortune Pai Gow

Kromě toho vynikající grafika a citlivé uživatelské rozhraní dodávají skutečnému kasinu realistický herní pocit. Přečtěte si více o Fortune Pai Gow přečtením této stránky až do konce.

Pravidla

 • Fortune Pai Gow používá standardní balíček karet, včetně žolíku. Vaším cílem vyhrát hru je držet dvě silné karty ze sedmi karet. Hráči soutěží proti domu a strana s nejsilnějšími kartami na konci je prohlášena za vítěze.

 • Na začátku vám bude rozdáno sedm karet. Poté si musíte vybrat dvě karty, abyste vytvořili nízkou kombinaci, a zbývajících pět karet tvoří vysokou kombinaci.

 • Při rozdělování karet na vysokou a nízkou kombinaci je důležité zajistit, aby vysoká kombinace byla silnější než nízká. Například nízká kombinace s párem šesti karet vyžaduje, aby vysoká kombinace byla dvojice sedmiček nebo vyšší.

 • První strana domu odhalí své ruce a poté hráči. Pokud je pouze jedna ruka silnější než ta domácí, je vyhlášen tlak. Vyhráváte, pokud jsou obě kombinace silnější, a prohráváte sázku, pokud jsou obě kombinace slabší než dům.

 • Můžete podat Fortune Bet, volitelnou vedlejší sázku, která bere v úvahu všech sedm karet. Aby karty vyhrály vedlejší sázku, musí při kombinaci tvořit postupku nebo lepší. Vyhrát vedlejší sázku je snadné, protože karta žolíka je ve Fortune Pai Gow divoká karta. Jinými slovy, nahradí karty, aby dokončil postupku, postupku, postupku nebo královskou postupku a je považován za eso, když nedokončí kombinaci.

Jak hrát

 • Na sázkovém stole jsou sekce pro hráče a dům. Každá sekce je dále rozdělena na vysokou a nízkou podsekci.

 • Strana dealera má botu, která drží balíček karet a žetony kasina.

 • Na straně hráčů je malý kroužek pro hlavní sázku. Pravá strana obsahuje pestrobarevné pole, kam patří sázka na stranu Fortune.

 • Velikost sázek začíná na 0,10 kreditu a dosahuje až 100 kreditů. Poté se mohou hráči s malým i velkým bankrollem zúčastnit Fortune Pai Gow.

Výplaty

Fortune Pai Gow má teoretickou RTP 97,47 % (poměr návratnosti k hráči) bez zohlednění vedlejší sázky. To se sníží na 92,23 %, když započítáte vedlejší sázku Fortune Bonus.

Vedlejší sázka se vyplatí, když vašich sedm karet vytvoří postupku nebo lepší kombinaci. Zde jsou možné kombinace a odpovídající multiplikátory sázek:

 • Straight Flush se sedmi kartami - x8 000

 • Royal Flush se suited royals - x2,000

 • Sedmikartová postupka s žolíkem - x1 000

 • Pět es - x400

 • Royal Flush - x150

 • Straight Flush - x50

Výrok

Fortune Pai Gow je kreativní re-vynález původního Pai Gow Pokeru. Vývojář vložil do online verze dostatečně realistickou grafiku, aby napodobila skutečné kasino. Vedlejší sázka Fortune je skvělým doplňkem hry a dává vám šanci znásobit svou sázku na konečnou výhru.

Vyzkoušejte si hru v obrysovém kasinu a pokuste se překonat dům svými nízkými, vysokými nebo nerozdělenými kartami.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot
2024-05-16

A Night to Remember: Las Vegas Local Hits $200,000 Video Poker Jackpot

Zprávy