Jak hrát

September 8, 2021

Jak hrát jako profík v Pai Gow

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter

Porozumění jak hrát Pai Gow může být užitečné před hraním v online kasinu. Toto je přehled některých osvědčených strategií výhry ve hře.

Jak hrát jako profík v Pai Gow

3 vítězné hry v Pai Gow

Pai Gow je vzrušující hra, která se poprvé hrála v 80. letech. V průběhu let hráči vynalezli hry, které vám umožní porazit dealera a vyhrát sázky v Pai Gow. Hráči si hru oblíbili pro její jednoduchost a nízký dům. Je to jedna z mnoha her, které se vyvíjely s technologií a prošly několika dodatky, jako je například digitalizace a optimalizace pro mobilní hraní.

Dnes si můžete zahrát Pai Gow ve svém oblíbeném online kasinu. Následující sekce na této stránce obsahují kompilaci nejlepších tipů, jak vyhrát v Pai Gow.

Jak hrát Pai Gow

Hra v Pai Gow zahrnuje balíček karet a pár kostek. Dealer rozdělí karty do 7 sad a hráči se střídají v hodu kostkami. Výsledek hodu kostkou určuje sadu karet přidělených každému hráči.

Ve hře mají hráči možnost soutěžit pouze s dealerem, na rozdíl od jiných stolních her, kde soutěží s ostatními hráči. Ačkoli je výhra ve hře založena na štěstí, několik strategií vám může pomoci zvýšit šance na výhru. Podívejte se na ně níže:

Taktické nasazení žolíkové karty

Držet kartu Jokera až do správné chvíle je jednou ze strategií, která se osvědčila v mnoha hrách. Ve hře můžete vytvořit dvě ruce; nízké a vysoké. Použití žolíku ke zvýšení síly kombinace, která poráží ruku dealera, vás staví do nejlepší pozice pro sbírání výher. Pokud máte to štěstí, že získáte více než jednu kartu žolíku, je rozumné je rozdělit mezi dvě karty namísto dokončení flush na jedné ruce.

Použití přístupu House Way

Když jsou karty rozdány v Pai Gow, vyhráváte tak, že svou ruku postavíte proti kartám domu. Jedním ze způsobů, jak se stát vítězem, je vzít si myšlení soupeře a poté hrát hry, které zlepšují sílu vaší ruky ve srovnání s jejich. Například, když je rozdán plný dům obsahující trojici a dva páry, nejlepší hrou by bylo rozdělit nejvyšší pár v jedné ruce a zbytek ve druhé.

Nejlepší hra při rozdání čtyř karet

V Pai Gow je možné všechno. Když získáte čtyři podobné karty, měli byste je rozdělit nebo dát dohromady v závislosti na jejich hodnotě. Například karty mezi dvěma a šesti jsou silnější, když je držíte pohromadě v jedné ruce. U karet mezi 7 a 10 můžete v každé ruce rozdělit čtyři karty do dvou párů.

Rozdělení párů také platí, pokud máte 4 karty Jacka, Kinga nebo Queena. Spárování rozdělených párů s kartou esa zvýší sílu karty. Pokud tedy získáte pár es, je rozumné držet jedno v každé ruce.

Závěr

S výše uvedenými strategiemi se toho můžete zúčastnit vzrušující hra Pai Gow a získat významné kredity. Získání konkurenční výhody vám pomůže minimalizovat ztráty a více si hru užít. Hledejte online kasino, které nabízí Pai Gow a začněte vydělávat skutečné peníze ještě dnes. Pamatujte, že hraní hry mnohokrát je jediný způsob, jak poznat ty nejlepší strategie nazpaměť.

About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák
undefined is not available in your country. Please try:
The House Edge Showdown: Face Up Pai Gow Poker vs. Tradiční Pai Gow Poker
2024-04-17

The House Edge Showdown: Face Up Pai Gow Poker vs. Tradiční Pai Gow Poker

Zprávy