Jak hrát na mobilu Pai Gow

Pai Gow je jednou z nejlepších kasinových her, kterou lze hrát, když má hráč spoustu času na zabíjení. Popularita hraní Pai Gow na mobilních zařízeních v posledních letech neustále roste. Jeho rychlost hry je pomalá, což se promítá do nižší sněmovny. To také maximalizuje možnost, že hráč odejde s většími výhrami.

Pravidla hry se mohou zdát komplikovaná ve srovnání s rychlými hrami, jako je Texas hold 'em. Jakmile je však hráč pochopí, je snazší vyhrát velké částky. Ale nejprve musí hráči rozlišovat mezi Pai Gow a klasickým pokerem.

Lukáš Novák
WriterLukáš NovákWriter
Jak lze hrát Pai Gow v aplikacích nebo mobilech

Jak lze hrát Pai Gow v aplikacích nebo mobilech

Je snadné pochopit, jak lze hrát Pai Gow v aplikacích nebo mobilních verzích, pokud má hráč zkušenosti s klasickým pokerem. Tyto dvě hry vykazují mnoho podobností, které mohou noví hráči Pai Gow použít jako základ hry. Zde je návod, jak se Pai Gow liší od klasického pokeru:

  • Hráči začínají hru se sedmi kartami místo 2
  • Pai Gow balíčky mají jednoho místo 2 žolíků
  • Při hraní Pai Gow není povoleno blafování
  • Sázkaři jdou proti dealerovi
  • Pořadí hand se také mírně liší
Jak lze hrát Pai Gow v aplikacích nebo mobilech
Pravidla

Pravidla

Hráči mohou vsadit skutečné peníze, protože všichni poskytovatelé her podporují Android i další zařízení. Takže musíte znát pravidla a nejlepší způsob, jak vyhrát některé hry. Systém hodnocení hand je stejný jako ve hrách, jako je Texas hold'em až na pár výjimek.

Pro jednoho je možné mít v jedné ruce sadu 5 karet. Toto je nejvyšší kombinace a může dokonce trumfnout královskou barvu. Vždy je však vhodné rozdělit takové ruce na přední a spodní, protože hra může být prodloužena.

Pravidla
Mobilní strategie Pai Gow

Mobilní strategie Pai Gow

Většina ostřílených hráčů Pai Gow také chápe, že prodlužování hry je součástí strategie a nevysloveným pravidlem. To je zvláště výhodné, protože všichni poskytovatelé her podporují zařízení iPhone a iOS, která vydrží dlouho na jedno nabití. V klasickém pokeru by hráči nikdy neobětovali balík všech es.

Hráči však musí vytvořit dvě ruce. Jedna z těchto karet musí mít dvě karty. Proto si musí takové kombinace rozdělit, aby vytvořily 2 výherní kombinace. To by tedy znamenalo vložit alespoň jedno eso do spodní handy, než půjdete proti dealerovi.

Mobilní strategie Pai Gow
Jak je Pai Gow snadné a vhodné hrát na tabletu

Jak je Pai Gow snadné a vhodné hrát na tabletu

První věc, kterou si hráči zapamatují, je, že je Pai Gow postaví proti dealerovi. Na rozdíl od toho, když půjdete proti ostatním hráčům, při pokusu o výhru karty Pai Gow se nepoužívá žádné blafování nebo triky. Hráč i dealer obdrží sedm karet. Karty hráče zůstávají lícem nahoru, zatímco karty dealera lícem nahoru.

Karty jsou rozděleny do dvou rukou. Přední ruka má pět karet a většina karet hráče by měla jít na posílení této kombinace. Dealer ukáže svou kombinaci, jakmile se hráč rozhodne, jak jsou jeho/její ruce rozděleny.

Jak je Pai Gow snadné a vhodné hrát na tabletu
About the author
Lukáš Novák
Lukáš Novák
About

Lukáš Novák je poutavá kombinace české historie a vroucí vášně pro hraní. Jako expert na lokalizaci obsahu online kasin se stará o to, aby každá hra působila jedinečně česky, ale zároveň si zachovala své globální kouzlo.

Send email
More posts by Lukáš Novák